28/06/2017

עמוד הבית |  חדשות | כתוב לנו | הרשמה לניוזלטר | הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים |

לוגו
 

מבזקים

יועץ שר חדש ונמרץ לשר איוב קרא

יועץ שר חדש ונמרץ  לשר איוב קרא  עדי לסקר, ביתרי בנשמה.

אפשר עכשיו לראות את העשייה הגדולה של השר הנמרץ.

בהצלחה לעדי ולאיוב !

מתח בליכוד
החקירות של ראש הממשלה נתניהו יוצרות מתח רב בליכוד.....
תנחומים ליואב שמחי יור העל עם פטירת אימו
תנחומים ליואב שמחי יור העל עם פטירת אימו .
הליכודיאדה בסוף ינואר ב-26-01

שרים חברי כנסת ומאות חברי מרכז מגיעים לליכודיאדה בסוף ינואר ב-26-01במלון קלוב הוטל באילת.

כולם שם נערכים לבחירות מקדימות , דמי לפריימריס.

כנסים גדולים בת''א ובפ''ת

כנסים גדולים בת''א ובפ''ת ,בחג החנוכה חוגגים בליכוד עם שרים וחברי כנסת.

עכשיו נערכים לליכודיאדה ובכנסים מחולקים עיתונים המכינים את הליכודניקים לליכודיאדה.

הכנסים בליכוד

אמש התקיים כנס הסברה של השר גלעד ארדן בכפר המכבייה, לארטע הגיעו לערך כ-650 איש פעילי ליכוד.

ביום ראשון בערב התקיים טקס הדלקת נר חנוכה כל השר ישראל כץ וחברי כנסת נוספים בהוד השרון , בכנס שאורגן ע''י יגאל הררי חבר מועצת העיר בהוד השרון , בהנחיית אבי הררי ראש המועצה אבן יהודה ובחסות האתר הכל פוליטיקה.

בערב השתתפו החכים נורית קורן , אורן חזן והמועמדים השונים , רו''ח שמעון שראל מחיפה , עו''ד משה הרשקוביץ מרעננה ועוד.

ביום שלישי ייערך הכנס הגדול במודיעין בהשתתפות השרה מירי רגב ויו''ר השלטון המקומי וראש העיר מודיעין חיים ביבס.

20-12-16 הודעת אבל

הודעת אבל - בצער וביגון רב אנו מודיעים על פטירתה של  אוריה שבירו ז''ל רעיית ראש העיר אריאל .

שבעה בבית המשפחה רחוב ההרדוף 7 אריאל

ליכודיאדה באילת בחודש ינואר

ליכודיאדה באילת בחודש ינואר ב-26-01-17  , מעין פריימריס בליכוד.

 המגזין הכל פוליטיקה יוצא במהדורה מיוחדת לחנוכה ויופץ גם בליכודיאדה וגם בכנס בטבריה. ב- 12-01-17

חג אורים שמח

בליכוד מדליקים נרות חנוכה !השר ארדן, השרה רגב , יור הכנסת עורכים בחג הדלקת נר,המרכזי הוא במודיעין עם חיים ביבס ראש העיר מודיעין.

30-11 כנס חנוכה גדול בהוד השרון
כנס חנוכה גדול בהוד השרון ביום ראשון 25-12-16 בשעה  19:30ביוזמתו של חבר מועצת העיר יגאל הררי בהנחיית אבי הררי מנכ''ל פורום מחל וראש המועצה באבן יהודה , הארוע בחסות האתר הכל פוליטיקה. הציבור מוזמן
ארכיון חדשות

חיפוש

הרשם לניוזלטר

סקר

האם שר התחבורה והמודיעיין ראוי להיות ראש ממשלה?
 כן
 לא
 יתכן
 לא החלטתי
הישג מרשים לליכוד,ועכשיו רגב מהשטח לממשלה

הישג מרשים לליכוד, רגב הניעה את השטח גם בימים שאף ליכודניק לא חלם על 30 מנדטים .

ח''כ מירי רגב חרשה את השטח עם הקרוואן שלה בכל הארץ וניסתה בכל כוחה להניע ולהדליק את השטח , היא הגיעה לכל הארץ מקרית שמונה בצפון , חצור , צפת , עפולה , וחגגה בקומזיץ בבית שאן יחד עם ז'קי לוי חבר הכנסת המיועד כנציג הגליל והעמקים, בכל מקום ראיתי אותה מתלהבת ומלהיבה את עשרות הפעילים שבאים לפגוש אותה כמו גם את תומכי הליכוד בשטח שמבקשים להצטלם איתה על רקע הקרוואן.


סיורי ה''מיריוואן'' בשטח
טוב שבוע טוב שיהיה לכולם! החברים מוזמנים להיות חלק מהקמפיין של ''המיריוואן' בשטח. ביום שני הקרוב ח''כ מירי רגב תגיע עם הקרוואן לטירת הכרמל בשעה 12:00 עד 13:00 ומשם תצא לחיפה לשוק תלפיות.בשעה 13:30 בשוק תלפיות בחיפה עד 14:30 , כאשר תגיע אח''כ לבורקס של חזי בצמת הצק פוסט. משם ''המיריוואן'' ייצא לעפולה כאשר בשעה 16:30 תגיע למתחם g' ואחכ ב18:30 תיפגש עם ה חברים בעפולה במטה ברחוב הולנד. בשעה 19:15 נצא לבית שאן ושם ייערך קומזיץ יחד עם אנשי בית שאן ובראשם ז'קי לוי . יהיה שמ ח! כל הפרטים הנ''ל יהיו גם באתר הכל פוליטיקה, כל מספר ימים.

אזכרה לבגין ז''ל
הודעה חשובה:השנה ימלאו 23 שנה לפטירתו של גדול מנהיגנו רה"מ מנחם בגין ז"ל. האזכרה תערך ביום שני ד אדר התשע"ה 23.2.15 בשעה 15:00 בהר הזיתים. אנו קוראים לכם לעשות מאמץ ולהגיע לאזכרה צנועה אך חשובה מאין כמותה במיוחד כשאנו בעיצומה של מערכת בחירות גורלית עליינו להראות כבוד למנהגינו הדגול. בשל עומסי התנועה הקבועים בדרכים אני מבקש מהבאים לצאת מוקדם ביותר כדי להמנע מאי נעימויות הדבר נכון במיוחד לבאים מחוץ לעיר. ההודעה נשלחה מוקדם כדי שתפנו מקום בלו"ז הצפוף. מקווה לראותכם. תל-חי!

''מירי וואן'' בדרך הליכוד

''מירי וואן'' בדרך הליכוד- ההברקה החדשה של ח''כ מירי רגב , הח''כית הראששונה בליכוד שנבחרה במקום הרביעי, כמו גם הח''כית הראשונה שעובדת עם הכי הרבה מרץ לקראת הבחירות הקרובות שייערכו ב- 17 למרץ.

ביום שני הקרוב יגחע ''המירי וואן'' לעפולה . שיהיה בהצלחה!

בתמונה הקטנה - איתן כהן היועץ הפוליטי של מירי


היום מחזירים את הליכוד לליכודניקים

היום מחזירים את הליכוד לליכודניקים

יש ללחוץ על הקישור הנ''ל כדי לראות את העיתון כולו!

files/wordocs/hacol politika d14.pdf


סקר הכל פוליטיקה : נתניהו 78% דנון 17%
תוצאות:
דנון דני  17%
נתניהו בנימין  78%
\  5%

שבח שטרן מייסד המטה הלאומי רץ לכנסת
שבח שטרן מייסד המטה הלאומי רץ לכנסת

פטין
פטין מולה מועמד במיגזר הלא יהודי

יאיר דוידי נציג גוש דן לכנסת
יאיר דוידי נציג גוש דן לכנסת

מיקי זהר רץ לכנסת - משבצת נגב

סגן ראש עיריית קרית גת, מיקי זוהר

 מתמודד על המקום ה-21 ברשימת הליכוד לכנסת מטעם הנגב

מיקי זוהר: "אפעל לקידום ולפיתוח הנגב  ולצמצום פערים בין המרכז לפריפריה". ראש עיריית נתיבות, יחיאל זוהר נמנה בין התומכים במיקי לוי במסגרת התמודדותו בפריימריס על המקום ה-21 ברשימת הליכוד, כנציג הנגב. יחיאל זוהר: "מיקי זוהר כמועמד צעיר, דינמי ונמרץ ראוי לאימון תושבי הנגב ואני משוכנע כי הוא מביא עימו כישורים ונסיון לרידום ולפיתוח הנגב"

מיקי מכלוף זוהר, בן 35, נשוי +4, המשמש כסגן ראש עיריית קרית גת הציג את מועמדותו כמועמד ברשימת הליכוד לכנסת מטעם מחוז הנגב. בניגוד למבחני העבר בהם שובץ נציג הנגב במקום בלתי ריאלי ברשימת הליכוד, נציג הנגב מוקם ע"י מוסדות הליכוד במקום 21 הריאלי מה שהביא בעקבותיו לריבוי מתמודדים כאשר על מקום זה יתמודדו 7 מועמדים מיישובי הנגב.

כבר עתה ניתן לקבוע כי מיקי זוהר נחשב למועמד בולט ואטרקטיבי כך שסיכוייו להיבחר כנציג הנגב ברשימת הליכוד גבוהים במיוחד. זוהר, שליכד סביבו תמיכה גורפת בעיר קרית גת מגיע עם מטען תמיכה מוצק של ראשי ערים, ראשי סניפים וחברי מרכז בולטים והוא משקיע מאמץ רב בחשיפת משנתו הפוליטית בקרב מתפקדי הליכוד בנגב, כך שמועמדותו תופסת תאוצה. בין תומכיו הבולטים נמנים ראש עיריית נתיבות, יחיאל זוהר והפעיל הבולט פיני סבח מאשקלון.

כוכבו של מיקי זוהר דרך בפעילות ציבורית רצופת שנים בעיר קרית גת והוא פרץ לתודעת הרבים כאיש ביצוע המחובר לצעירים וקשוב לבעיות הייחודיות שמאפיינות את יישובי הפריפריה. זוהר, שמסיים בימים אלה תואר שני במשפטים, הוא מחזיק תיק הספורט בעירייה ומשמש כחבר הנהלת איגוד הכדורסל, חבר במרכז מכבי, דירקטוריון בחברת י.ש. גת. את כל התפקידים הציבוריים בהן כיהן זוהר הוא עשה בהתנדבות וללא שכר מתוך תחושת מחוייבות לעשיה בשירות הציבור ומתוך תודעה גבוהה מאוד של מעורבות בחיי החברה והקהילה.

"לצערי הרב, ערי ויישובי הנגב נצרבו בתודעה הציבורית במהלך מבצע "צוק איתן" כארץ גזירה החשופים לירי ולמפגעי טרור ולפיכך יש בכוונתי לפעול להעמדת יישובי הנגב בראש סדר העדיפויות הלאומי ולגבש תוכנית סיוע מקיפה להגברת החוסן הכלכלי-חברתי של תושבי הנגב וליצירת מנועי צמיחה שיתרמו לעידוד ההתיישבות בנגב ולחיזוקו. אני מבטיח להיות שגריר נאמן של כל יישובי הנגב ומתוקף חובת הנאמנות כנציג הנגב אפעל בכל כוחי למען תושבי הנגב בכנסת ישראל ובמרחב העשיה הציבורית", מצהיר המועמד מיקי מכלוף זוהר.

בסבך המאבק על קולות מתפקדי הליכוד ביישובי הנגב ניתן להבחין בתמיכה הולכת וגוברת במועמדותו של מיקי זוהר מצד פעילים בולטים בכל יישובי הנגב, בהם קרית גת, אשקלון, באר-שבע, קרית מלאכי, נתיבות ואופקים,  אשר רואים בו מועמד מבטיח שעשוי להביא בשורה ותקווה חדשה ליישובי הנגב.

 

ראש עיריית נתיבות, יחיאל זוהר שנחשב לאחד מראשי הערים המצליחים של הליכוד בארץ ולו קהל תומכים רחב בנתיבות וברחבי הנגב, חרג ממנהגו והתייצב פומבית בתמיכה במועמדותו של מיקי זוהר לשמש כנציג הנגב ברשימת הליכוד.

"אני מאמין בצעירים ומשוכנע כי מיקי זוהר מביא עימו ארגז כלים של כישורים, מיומנות, נסיון ותודעת שליחות גבוהה מאוד לייזום פעילות פרלמנטרית וציבורית למען ולרווחת תושבי הנגב הן בתחום החקיקה והן בעשיה אפקטיבית בכנסת ובממשלה ואני סבור שהוא ראוי לאמון תושבי הנגב", אמר ראש עיריית נתיבות, יחיאל זוהר.


מפלגות  » ליכוד עמודים: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 26 (פריטים: 259)

 

 

 

 

 

 

לפניות למערכת הכל פוליטיקה

Simply-Smart.com