28/06/2017

עמוד הבית |  חדשות | כתוב לנו | הרשמה לניוזלטר | הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים |

לוגו
 

מבזקים

יועץ שר חדש ונמרץ לשר איוב קרא

יועץ שר חדש ונמרץ  לשר איוב קרא  עדי לסקר, ביתרי בנשמה.

אפשר עכשיו לראות את העשייה הגדולה של השר הנמרץ.

בהצלחה לעדי ולאיוב !

מתח בליכוד
החקירות של ראש הממשלה נתניהו יוצרות מתח רב בליכוד.....
תנחומים ליואב שמחי יור העל עם פטירת אימו
תנחומים ליואב שמחי יור העל עם פטירת אימו .
הליכודיאדה בסוף ינואר ב-26-01

שרים חברי כנסת ומאות חברי מרכז מגיעים לליכודיאדה בסוף ינואר ב-26-01במלון קלוב הוטל באילת.

כולם שם נערכים לבחירות מקדימות , דמי לפריימריס.

כנסים גדולים בת''א ובפ''ת

כנסים גדולים בת''א ובפ''ת ,בחג החנוכה חוגגים בליכוד עם שרים וחברי כנסת.

עכשיו נערכים לליכודיאדה ובכנסים מחולקים עיתונים המכינים את הליכודניקים לליכודיאדה.

הכנסים בליכוד

אמש התקיים כנס הסברה של השר גלעד ארדן בכפר המכבייה, לארטע הגיעו לערך כ-650 איש פעילי ליכוד.

ביום ראשון בערב התקיים טקס הדלקת נר חנוכה כל השר ישראל כץ וחברי כנסת נוספים בהוד השרון , בכנס שאורגן ע''י יגאל הררי חבר מועצת העיר בהוד השרון , בהנחיית אבי הררי ראש המועצה אבן יהודה ובחסות האתר הכל פוליטיקה.

בערב השתתפו החכים נורית קורן , אורן חזן והמועמדים השונים , רו''ח שמעון שראל מחיפה , עו''ד משה הרשקוביץ מרעננה ועוד.

ביום שלישי ייערך הכנס הגדול במודיעין בהשתתפות השרה מירי רגב ויו''ר השלטון המקומי וראש העיר מודיעין חיים ביבס.

20-12-16 הודעת אבל

הודעת אבל - בצער וביגון רב אנו מודיעים על פטירתה של  אוריה שבירו ז''ל רעיית ראש העיר אריאל .

שבעה בבית המשפחה רחוב ההרדוף 7 אריאל

ליכודיאדה באילת בחודש ינואר

ליכודיאדה באילת בחודש ינואר ב-26-01-17  , מעין פריימריס בליכוד.

 המגזין הכל פוליטיקה יוצא במהדורה מיוחדת לחנוכה ויופץ גם בליכודיאדה וגם בכנס בטבריה. ב- 12-01-17

חג אורים שמח

בליכוד מדליקים נרות חנוכה !השר ארדן, השרה רגב , יור הכנסת עורכים בחג הדלקת נר,המרכזי הוא במודיעין עם חיים ביבס ראש העיר מודיעין.

30-11 כנס חנוכה גדול בהוד השרון
כנס חנוכה גדול בהוד השרון ביום ראשון 25-12-16 בשעה  19:30ביוזמתו של חבר מועצת העיר יגאל הררי בהנחיית אבי הררי מנכ''ל פורום מחל וראש המועצה באבן יהודה , הארוע בחסות האתר הכל פוליטיקה. הציבור מוזמן
ארכיון חדשות

חיפוש

הרשם לניוזלטר

סקר

האם שר התחבורה והמודיעיין ראוי להיות ראש ממשלה?
 כן
 לא
 יתכן
 לא החלטתי
אבי קורקוס הצעיר של נהריה , מתכונן לכבוש אותה

אבי קורקוס הצעיר של נהריה , מתכונן לכבוש אותה בקרוב בבחירות למועצת העיר בנהריה !

 

 


הרווח כולו של העיר רמת גן

בשבוע החולף נתמנה משה רווח , יועצו של יו''ר הסוכנות נתן שרנסקי ואיש חזק בסניף הליכוד ברמת גן , לצידם של שמואל לרמן יו''ר הסניף ויאיר דוידי יו''ר מועצת הסניף ,לסגן ראש העיר רמת גן .

המינוי התבצע בשקט רב לאחר שקודמתו אביבית נמרודי עמדה בהסכם הרוטציה שנירקם לפני כשנה וחצי בינה לבין רווח.

לפי המקורות בסניף ברמת גן משה רווח הוא דמות מרכזית פוליטית בעיר, בקבוצה השולטת בסניף , בקבוצתם של לרמן ודוידי, והוא פקד עד כה מאות איש. בסניף רמת גן ברור כי השתייכותו של רווח לקבוצת לרמן דוידי מחזקת אותו וכן את ראשי הסניף,

בעיר אמרו עכשיו ''הרווח כולו של התושבים'', צדקו הוא אמר.


עימות בטירת הכרמל
קרע עמוק ורחב, נפער בימים האחרונים בתפר העדין במילא שמחזיק את הקשר שבין ראש העיר אריה טל לחברי ההנהלה שלו בעיריית טירת כרמל. את המרד בראש העיר מנהיג ומכוון לא אחר מאשר הממלא מקום והשותף הפוליטי הבכיר ביותר שלו, איציק ואנונו. המרד לכאורה בראש העיר, נחשף בעקבות מסמך שנמסר בערב חג העצמאות למזכיר העירייה שמוליק קטוני ע"י נציג מטעמו של מ"מ ראש העיר איציק ואנונו ומצא את דרכו ל"חדשות טירת כרמל". במסמך המדובר, הייתה דרישה של מ"מ ראש העיר איציק ואנונו, בגיבוי חתימתם של שבעה מחברי ההנהלה שחברו אליו, לקיים ישיבת מועצה שלא מן המניין בניגוד או שלא על דעתו של ראש העיר, כדי לדון בהתנהלות מוסדות העירייה ובראשם ראש העיר אריה טל, בכל הנוגע להתקשרויות עם יועצים משפטיים. ממכתבים ששלח בעבר מ"מ ראש העיר איציק ואנונו, לראש העיר אריה טל ולגזבר העירייה הרצל רגב,שלא זכו למענה או התייחסות, עולה כי העירייה והעומד בראשה, פועלים לכאורה בניגוד להוראות חוזר מנכ"ל של משרד הפנים בכל הנוגע לקבלת שירותים משפטיים עבור העירייה ומוסדותיה.מאת אלי אבוחצרה

אבן יהודה קיבלה חמישה כוכבי יופי

אבן יהודה קיבלה חמישה כוכבי יופי מטעם המועצה לארץ ישראל יפה , הטקס היה במעמד שר הפנים ח''כ אלי ישי.

יש לציין כי מחזיק תיק חזות המושבה ואיכות הסביבה סגן ראש המועצה אבי הררי עמל רבות יחד עם תושבי היישוב , הררי עצמו שיבח את העובדים במועצה אשר כל אחד מהם תרם את חלקו.


בכפר סבא לא נשלם ארנונה גבוהה יותר !

בכפר סבא לא נשלם ארנונה גבוהה יותר !


במהלך השבוע התכנסה מועצת העיר כפר סבא כדי לאשר את צו הארנונה לשנת הכספים הקרובה – 2012.
מזה זמן רב אני מוביל בעיר את האג'נדה לפיה רשות מקומית איננה יכולה להכניס את ידה לכיס התושבים ועליה להציג מאזן מאוזן רק בעזרת הקופה הקיימת, קרי רמת ההכנסות הקיימת בקופת העירייה.
אמרתי במועצת העיר בצורה ברורה – ראש ראשות המבקש להגדיל את נטל מס הארנונה על הציבור – כמוהו כנכשל בניהול הכלכלי של העיר. זוהי תעודת עניות ואל לאיש להשלים איתה.
לעיתים בציבור ישנה בורות בנושא המושגים, הרבה "בזכות" גורמי האופוזיציה המשנים את הטרמינולוגיה בנושא העדכון האוטומטי של צו הארנונה ועל כן אני מבקש להבהיר.
ע"פ חוק, הארנונה אותה אנו משלמים צמודה למדד ובעצם כל חודש אנו משלמים תשלום המתעדכן במדד האחרון שפורסם וכך כל חודש בחודשו.
אחת לשנה עושה המדינה "סדר" ולקראת סוף השנה הרשות מחויבת לעדכן את התשלום הבסיסי וזאת באמצעות מנגנון הנכפה ע"י הריבון ובעזרתו האדיבה של חוק ההסדרים . עדכון אוטומטי זה מורכב מנוסחה כלכלית המביאה בחשבון את המדד שעלה, יחסית לתשלום ששילמנו לפני כמעט שנה, וכן גורמים נוספים. יש לציין שהעדכון הזה נותן מענה חלקי להתייקרויות המושתות על הרשות לרבות עדכון חלקי בלבד של המדד. השנה הנוסחה הביאה אותנו לעדכון של 3.1 אחוזים ממה ששילמנו לפני כשנה.
עוד חשוב להדגיש שמדובר בחוק מדינה ואין לה לרשות הסמכות שלא להחיל על עצמה התייקרות זו.
מה שכן מותר לה לרשות, זה לבקש הפחתה של התשלום המעודכן, אך עליה להקפיד שמתקיימות בעניינה שש תנאיי סף. על הרשות לעמוד בכל תנאי הסף המגבילים האלו כדי שתהא למועצת העיר "הזכות" לבקש הפחתה של התשלום. בקשה כזו מונחת על שולחנו של שר הפנים ונתונה להחלטתו ולהחלטתו בלבד. התנאי הראשון בהקשר זה שהרשות תהא איתנה כלכלית. בכפר סבא הדגישה היועצת המשפטית כי לא נוכל לבקש הפחתה כזו שכן איננו עומדים בשניים מתוך שש התנאים, לרבות בתנאי שהעיר גובה תשלום גבוה יותר באופן קיצוני משכנותיה. הייתי אומר אפילו שההפך הוא הנכון ואנו משלמים פחות או לכל היותר זהה לשכנותינו (לשם דוגמא רעננה העלתה את הארנונה בשנתיים האחרונות בכעשרים אחוזים !).
תנאי זו מאפשר לתת לעיר הזדמנות "לרדת מן העץ" שכן אם בעבר העיר העלתה באופן חריג את הארנונה וקיבלה על כך אישור משר הפנים כאמור, הרי שכעת מותר לה לעשות "מקצה שיפורים" (כמובן אם היא עומדת בכל התנאים שציינתי).
בשנים האחרונות ישנו רק תקדים אחד יחיד ומיוחד, של עיר שביקשה משר הפנים הפחתה שכזו – ראשון לציון. אני מבקש להדגיש שני דברים בהקשר זה. הראשון בקשת העיר נדחתה ע"י השר (אם כי הוא אפשר הפחתה מצומצמת ביותר מזו שהוגשה לו). השני – כפר סבא איננה ראשון לציון – לטוב ולרע. לא לחוף ימים אנו שוכנים, אין לנו כמות שכזו של אזורי תעשייה ואזורי תעסוקה, אין לנו אזורי תיירות כאלו, אין לנו כמות אדירה כל כך של שטחים המיועדים לבנייה ופיתוח, העיר ראשון לציון היא הגדולה בארץ בשטחה המוניציפאלי, ועוד כהנה וכהנה סיבות.
לאור האמור ובהתחשב בנתוני הפתיחה המוחלטים הובלתי זה תקופה ארוכה אג'נדה שבה טענתי שאסור למועצת העיר להגדיל את הארנונה מעבר לעדכון האוטומטי האמור בחוק.
אין זה מובן ומאליו וכדי לחדד זאת אציין שני סיבות: האחת, עובדתית. בשנה שעברה, בתור דוגמא, ביקשו משר הפנים כמאה רשויות להגדיל את הארנונה. מהלך זה מעיד כי הנטל של הרשויות גדל מאד. הסיבה השנייה קשורה לעמיתיי בהנהלת העיר. בישיבה האחרונה ולא רק שם – הם חזרו והתבטאו, בזה אחר זה, באשר לדרישתם לעלות את הארנונה שכן אנו צריכים, לדעתם, לתת רמת שירותים גבוהה יותר לאזרח וזה עולה כסף. להם אני אומר: "מנותקים אתם !". הרי איך ייתכן שכל הציבור זועק "צדק חברתי" ואנו נתעלם ? איפה אתם חיים ? אינכם רואים את המראות ושומעים את הקולות ?
לסיכום, אני גאה שהעיר אימצה את שאני מאמין בו והובלתי תקופה ארוכה. אנו ניתן לתושבי העיר את השרות המיטבי מבלי להזדקק לכספים נוספים.
בנושא מהותי אחד לא תמכתי בהצבעתי במועצת העיר בעמדת הקואליציה. לא תמכתי בביטול ההנחה שנתנה העירייה למשלמים בהוראת קבע וזאת מסיבה כלכלית. חבל שיתר חברי מועצת העיר הביאו לביטול ההנחה כאמור ולטעמי היה מקום לפתוח את הנושא לדיון.


שלמה מצלאווי מחלק מזון בשכונת התקווה
חבר מועצת העיר שלמה מצלאווי יחד עם חבריו איילה סינוואני ודרור קהלני חילקו מאות רבות של חבילות מזון לניזקקים בשכונת התקווה בת''א , למבצע החלוקה הצטרפה ח''כ מירי רגב מובית המחנה החברתי בליכוד.

דרישה להערכות בצפון

חבר מועצת העיר שוקי אוחנה "תושבי צפת אינם רוצים לחזור על מקרה מלחמת לבנון השנייה, יש לקיים דיון דחוף"


מיד לאחר פרסום כתבת התחקיר הבלעדית בעיתון חדש בגליל פנה יו"ר האופוזיציה שוקי אוחנה לראש העיר במכתב שתמציתו בכותרת.

לאור הפרסום נכנסו תושבים רבים לחרדה גדולה בחשש כי מקרה מלחמה לבנון השנייה ישנה וישוב גם באם תפרוץ מלחמה בימים אלו. התחקיר חשף מפגעים וחוסר מוכנות רב המעיד על הערכות לקויה למקרה חירום בעיר צפת. בפנייתו לראש העיר ציין אוחנה: "לא צריך לקרוא עיתונים מקומיים כדי לדעת באיזה מצב העיר נמצאת וערוכה למלחמה הבאה בתקווה שהדבר לא יקרה. תושבי העיר צפת לא רוצים לחזור ל- 12/07/06 ,עת פרצה מלחמת לבנון השנייה, שתושבים רבים נאלצו לנטוש את בתיהם לנדוד למרכז הארץ ודרומה למקומות בטוחים, לאחר שגילו שהמקלטים לא ראויים לשהייה". אוחנה ציין כי האשמה על המחדל הקודם שייכת לקודמו של שוחט בתפקיד- ישי מימון אך הציפיה כי לאחר שראו מה היו הבעיות יתוקנו הליקויים.

 את דרישתו ציין אוחנה "אני דורש לכנס את מועצת העיר לדיון חרום ולדווח  באיזה פעולות אתה נוקט להכנת העיר במקרה של מלחמה והפצצות על העיר". תוך הסבר את נחיצות קיום דיון זה: "תושבי צפת ראויים להגנה לביטחון, והדבר הראשון שעלייך לעשות זה להכין את כל המקלטים  ברחבי העיר לקליטה של התושבים, בתנאים הולמים לשהייה לטווח ארוך".

לסיום ציין אוחנה כי הוא מוכן להירתם לטובת הערכות ראויה שכן אוחנה שירת שנים רבות בצה"ל והשתחרר בדרגת סא"ל:" אני מוכן לסייע לעיר מניסיוני הרב, בקידום והבאת תקציבים לטובת הערכות העיר למצב חרום- טובת תושבי העיר חשובה מעל לכל אינטרסים פוליטיים ".

ראוי לציין כי במקרים דומים בעבר שוחט סירב לקבל את עזרתו של אוחנה ומעניין לראות אם בנושא חשוב זה ינהג שוחט אחרת וייעזר באוחנה לו עבר ורקע נרחב בנושאים מסוג זה.


הבריאות של שוקי אוחנה

חבר מועצת העיר שוקי אוחנה: "אסור לתת לרפואה הפרטית להיכנס לבתי החולים"


שוקי אוחנה נלחם על המים

לאור משבר המיים בכנען חבר מועצת העיר שוקי אוחנה דורש:

"יש לתת פטור מארנונה ומיים לתושבי כנען"

מתארגנת קבוצה בשיתוף פעולה של חבר מועצת העיר שוקי אוחנה לתביעה יצוגית

הוקם מטה מאבק בתאגידי המים בראשותו של שוקי אוחנה לתת מענה לבעיות הרבות בנושא.


מחאה בצפת כנגד מחירי המיים
מחאה בצפת כנגד מחירי המיים
תושבי העיר בהנהגת יו"ר האופוזיציה שוקי אוחנה החליטו להרים את הכפפה.
המחאה היא נגד מחיר המים בצפת המגיע ל -11 שקלים לקוב מים לעומת 4-5 שקלים בערים אחרות.
עוד במאבק- ניתוקי מים בניגוד לחוק.
החלה החתמת תושבי העיר על עצומה בנושא.
השלב הבא: פנייה לחברי הכנסת.

מוניציפאלי » חדשות השלטון המקומי עמודים: [1] 2 (פריטים: 17)

 

 

 

 

 

 

לפניות למערכת הכל פוליטיקה

Simply-Smart.com