28/06/2017

עמוד הבית |  חדשות | כתוב לנו | הרשמה לניוזלטר | הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים |

לוגו
 

מבזקים

יועץ שר חדש ונמרץ לשר איוב קרא

יועץ שר חדש ונמרץ  לשר איוב קרא  עדי לסקר, ביתרי בנשמה.

אפשר עכשיו לראות את העשייה הגדולה של השר הנמרץ.

בהצלחה לעדי ולאיוב !

מתח בליכוד
החקירות של ראש הממשלה נתניהו יוצרות מתח רב בליכוד.....
תנחומים ליואב שמחי יור העל עם פטירת אימו
תנחומים ליואב שמחי יור העל עם פטירת אימו .
הליכודיאדה בסוף ינואר ב-26-01

שרים חברי כנסת ומאות חברי מרכז מגיעים לליכודיאדה בסוף ינואר ב-26-01במלון קלוב הוטל באילת.

כולם שם נערכים לבחירות מקדימות , דמי לפריימריס.

כנסים גדולים בת''א ובפ''ת

כנסים גדולים בת''א ובפ''ת ,בחג החנוכה חוגגים בליכוד עם שרים וחברי כנסת.

עכשיו נערכים לליכודיאדה ובכנסים מחולקים עיתונים המכינים את הליכודניקים לליכודיאדה.

הכנסים בליכוד

אמש התקיים כנס הסברה של השר גלעד ארדן בכפר המכבייה, לארטע הגיעו לערך כ-650 איש פעילי ליכוד.

ביום ראשון בערב התקיים טקס הדלקת נר חנוכה כל השר ישראל כץ וחברי כנסת נוספים בהוד השרון , בכנס שאורגן ע''י יגאל הררי חבר מועצת העיר בהוד השרון , בהנחיית אבי הררי ראש המועצה אבן יהודה ובחסות האתר הכל פוליטיקה.

בערב השתתפו החכים נורית קורן , אורן חזן והמועמדים השונים , רו''ח שמעון שראל מחיפה , עו''ד משה הרשקוביץ מרעננה ועוד.

ביום שלישי ייערך הכנס הגדול במודיעין בהשתתפות השרה מירי רגב ויו''ר השלטון המקומי וראש העיר מודיעין חיים ביבס.

20-12-16 הודעת אבל

הודעת אבל - בצער וביגון רב אנו מודיעים על פטירתה של  אוריה שבירו ז''ל רעיית ראש העיר אריאל .

שבעה בבית המשפחה רחוב ההרדוף 7 אריאל

ליכודיאדה באילת בחודש ינואר

ליכודיאדה באילת בחודש ינואר ב-26-01-17  , מעין פריימריס בליכוד.

 המגזין הכל פוליטיקה יוצא במהדורה מיוחדת לחנוכה ויופץ גם בליכודיאדה וגם בכנס בטבריה. ב- 12-01-17

חג אורים שמח

בליכוד מדליקים נרות חנוכה !השר ארדן, השרה רגב , יור הכנסת עורכים בחג הדלקת נר,המרכזי הוא במודיעין עם חיים ביבס ראש העיר מודיעין.

30-11 כנס חנוכה גדול בהוד השרון
כנס חנוכה גדול בהוד השרון ביום ראשון 25-12-16 בשעה  19:30ביוזמתו של חבר מועצת העיר יגאל הררי בהנחיית אבי הררי מנכ''ל פורום מחל וראש המועצה באבן יהודה , הארוע בחסות האתר הכל פוליטיקה. הציבור מוזמן
ארכיון חדשות

חיפוש

הרשם לניוזלטר

סקר

האם שר התחבורה והמודיעיין ראוי להיות ראש ממשלה?
 כן
 לא
 יתכן
 לא החלטתי
ריבלין מדבר על ההדחה
ריבלין: 3 לא רצו בי - נתניהו, ליברמן ואדם שלישי

יו"ר הכנסת הקודם רומז כי שרה נתניהו הובילה להדחתו: "רק 3 לא רצו בי - ראש הממשלה, ליברמן ואדם נוסף שנמצא תמיד במרכז העניינים, אבל נשאר מאחורי הקלעים". בראיון לחדשות 10 הוסיף: "צר לי עליך, אחי ביבי. הרעות זה לא רק בפלמ"ח"


חג עם גזירות לפיד
נתניהו ולפיד הסכימו: שורת קיצוצים בתקציב

באוצר יקיימוּ דיונים מרתוניים בחג כדי להכין תוכנית תקציב. נתניהו ולפיד כבר סיכמוּ: קיצוצים בבטחון, בקצבאות הילדים ובהטבות עובדי המגזר הציבורי. עוד שוקלים להעלות את המע"מ ל-18%. ויש גם חדשות טובות: מחיר הדלק צפוי לרדת


אובמה בעברית: הברית בינינו היא לנצח
אובמה בעברית: הברית בינינו היא לנצח

עם הגעתו לביקור ראשון כנשיא, לא חסך אובמה במילים חמות: "הזדמנות לחזק את הקשר היציב בין מדינות". הנשיא פרס: "העם בישראל רוצה שתרגיש בבית". נאומי קבלת הפנים

רועי ענתבי


שמונה תיקים, הרבה מאוכזבים בליכוד
שמונה תיקים, הרבה מאוכזבים בליכוד

בזמן שנתניהו מתרכז בלפתות שותפות, במפלגתו נערכים לקרב על 8-7 התיקים שכנראה יגיעו לידיהם. חברי הסיעה צופים שאלו יחולקו לפי יחסיהם עם היו"ר, וסביר להניח שרבים יהיו לא מרוצים. 4 תיקים יילכו לישראל ביתנו

פורסם: 05.03.13, 23:39

המשא ומתן הקואליציוני טרם הגיע לסיומו, לא ברור אילו תיקים יחלק ראש הממשלה בנימין נתניהו לשותפותיו העתידיות בקואליציה, ולחברי הליכוד עצמם אין ברירה אלא להמתין בדריכות רבה לרגע שבו יגיעו תורם בסבב. לפי שעה, נראה כי נתניהו מעדיף להתמקד בפתרון הסוגיות השונות עם יש עתיד ועם הבית היהודי, ורק אחר כך יתפנה לטפל באנשי מפלגתו, שעסוקים בימים אלה בעיקר בספקולציות ובניחושים מורטי עצבים.

ההערכה בליכוד היא שיאיר לפיד ואנשיו יתעקשו על הקטנת הממשלה, אך ביש עתיד אומרים כי בהיעדר ברירה, הם יסכימו לחרוג במעט ממכסת 18 השרים שקבעו במהלך מערכת

המשא ומתן
הליכוד: הצענו האוצר ללפיד, החוץ נשאר אצלנו / יובל קרני, כתב ynet ו"ידיעות אחרונות"
גורמים בליכוד אמרו כי הובהר ליאיר לפיד כי תיק החוץ יישאר בליכוד-ביתנו. בכירים במפלגה: "יש לו אפשרות להיות אחראי על המקום שבו נמצא הכסף"
לכתבה המלאה

הבחירות. בכירים ביש עתיד אמרו אמש כי המפלגה תוכל לקבל מספר שרים הקטן מ-24 - ואם כך יהיה, על פי החלוקה הנראית כעת לעין, יוקצו לליכוד בין שבעה לשמונה תיקים, לא כולל זה של ראש הממשלה.

נתניהו יצטרך, אם כך, לדאוג לארבעה שרים בכירים (גדעון סער, ישראל כץ, יובל שטייניץ וסילבן שלום), לשדרג לפחות אחד (גלעד ארדן), ולדאוג לתעסוקה ללימור לבנת. יולי אדלשטיין, שהודיע כי יתמודד על תפקיד יו"ר הכנסת, יוסר מרשימת ה"מצפים" לתפקיד שר. עוד מי שאמור לזכות בשדרוג משמעותי הוא השר משה (בוגי) יעלון, שנחשב לפי שעה בליכוד למועמד מוביל לתפקיד שר הביטחון, תיק שלא נדרש עד כה על ידי אף לא אחת מהסיעות. וכל זה מבלי להזכיר את חברי הכנסת של הליכוד, ובראשם יו"ר הקואליציה זאב אלקין, שמצפים להתמנות לשרים בממשלה הבאה.

סיעת הליכוד בערב הבחירות. עכשיו מגיע החלק הקשה (צילום: עופר עמרם)
סיעת הליכוד בערב הבחירות. עכשיו מגיע החלק הקשה (צילום: עופר עמרם)

אלא שמלאכת חלוקת התיקים תהיה הפעם מורכבת, במיוחד מאחר שנתניהו חייב כארבעה תיקים לאביגדור ליברמן ולאנשיו, כשבראשם תיק החוץ. ביש עתיד כבר הצהירו כי ידרשו את תיק החינוך, ובימים האחרונים גם הדגישו כי בתור שותפה קואליציונית בכירה - מגיע למפלגה תיק אחד מבין שלושת הבכירים, כשהכוונה היא לתיק החוץ. אלא שליברמן מתעקש לשמור על התיק עד שיסיים את ענייניו המשפטיים, ונתניהו מחויב לשותפו הקרוב ביותר. גם הניסיון של נתניהו לעניין את לפיד במשרד האוצר לא נראה שנושא פרי.

"אין פה מה להילחם על התיקים", אמר שר בכיר בליכוד. "נתניהו יחלק את התיקים שיהיו לליכוד לפי מערכות היחסים שפיתח עם האנשים לאורך השנים. שום דבר לא יכול להיוולד בין לילה, כך שמלחמה על התיקים לא באמת יכולה להתקיים, בעיקר לא בין השרים שכיהנו בממשלה הקודמת. כולם מבינים מה מצבנו". בהתאם לכך, רק חברי כנסת בודדים מאמינים כי יזכו בשדרוג, וההערכה היא שרק שניים עד שלושה חברי כנסת מכהנים

ישודרגו לסגני שרים, כשהשמות המובילים הם ציפי חוטובלי, יריב לוין, אלקין ואופיר אקוניס. סגנית השר גילה גמליאל מצפה להתמנות לשרה.

בשל המחסור בתיקים, החלו בכירים בליכוד למתוח בימים האחרונים ביקורת על ההסכמים של נתניהו וליברמן, "לא ברור למה ראש הממשלה חייב לתת ארבעה או חמישה תיקים לישראל ביתנו", אמר אחד השרים. "המציאות השתנתה, ומספר המנדטים שקיבלנו יחד הרבה יותר קטן ממה שציפינו. אולי הגיע הזמן לחשוב מחדש על חלוקת התיקים בינינו". אלא שלפי שעה, ראש הממשלה נשאר נאמן לסיכומים על ליברמן, וחרף העניין של יש עתיד, בליכוד חוזרים ומבהירים כי תיק החוץ בטוח בידיה.


מירי רגב בmako

מירי רגב בmako


הנגבי: חוזר לליכוד
הנגבי: חוזר לליכוד, מצטער שלא השגנו שביעייה

אדריכל המהלך שאותו כינה מופז "חרפת נתניהו-הנגבי" הודיע על פרישתו מקדימה. הנגבי תירץ את הניסיון שכשל, ושהיה מקנה לו תפקיד שר: "נכונותי לחזק הממשלה הייתה עניינית, התמיכה במהלך סתרה לכאורה את האינטרס האישי שלי"


נתניהו הסיר את החוק של מירי רגב לרבונות על ישובים יהודים ביו''ש
דרמה בממשלה: נתניהו התערב להסרת חוק ימני.ח''כ מירי רגב : מדובר בחוק לאומי בהתאם לחוקת הליכוד ולמטרות התנועה. 

דרמה בוועדת השרים בדיון על ההצעה להחיל את החוק הישראלי ביו"ש. בבוקר נתניהו עוד התלוצץ ואמר: "יש רוב סוחף". בהמשך הוא כנראה כבר לא צחק. שרים מהליכוד תמכו, בגין ומרידור הזדעקו וראש הממשלה נדרש להטיל את כובד משקלו - לפני שההצעה נפלה. התומכים הסבירו: אי הבנה


חשש בליכוד שקדימה תפוצל
שרים בליכוד חוששים: השותפה קדימה תתפצל

האחדות לא תחזיק זמן רב? עוד לפני השבעת מופז, ציינו שרים כי ח"כים בקדימה עשויים לפרוש בקרוב ולהקים סיעה נפרדת. "מישהו רואה כמה מהח"כים שם נואמים בעד נתניהו? הם שמאלנים", אמרו. עשרות ביקשו לבטל חברותם בקדימה


בכירים בליכוד , הבחירות בפתח
נתניהו: לא למרוח, בחירות עד 4 בספטמבר

ראש הממשלה נקב בפני מקורביו בשני תאריכים אפשריים לבחירות - 14 באוגוסט או 4 בספטמבר. בכירים בקואליציה האשימו: "נתניהו הוא זה שמוביל להקדמת הבחירות"

אטילה שומפלבי


הכל פוליטיקה

הכל פוליטיקה מגזין מודפס- כל המגזין המודפס אצלך באינטרנט - לחצו כאן>>

 

טור של דוד כהן חבר מזכירות הליכוד, הברכה של הרב ח''כ אמסלם, המועמד לכנסת מירושלים נפתלי נאור, על ההסברה הישראלית של השר אידלשטיין, על מועמד הגליל לכנסת- ליאור לסרי , קצת מהמדור החברתי , הטור של איש הנגב עו''ד פנחס דלויה . על אלוף החקיקה בכנסת , על הכנס החברתי ועל פורום מ.ח.ל בליכוד. וכן הראיון המלא של ח''כ מירי רגב לחג הפסח.

 


מוסף פוליטי ראשי » מהתקשורת הארצית עמודים: [1] 2 3 4 5 6 7 (פריטים: 69)

 

 

 

 

 

 

לפניות למערכת הכל פוליטיקה

Simply-Smart.com