28/06/2017

עמוד הבית |  חדשות | כתוב לנו | הרשמה לניוזלטר | הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים |

לוגו
 

מבזקים

יועץ שר חדש ונמרץ לשר איוב קרא

יועץ שר חדש ונמרץ  לשר איוב קרא  עדי לסקר, ביתרי בנשמה.

אפשר עכשיו לראות את העשייה הגדולה של השר הנמרץ.

בהצלחה לעדי ולאיוב !

מתח בליכוד
החקירות של ראש הממשלה נתניהו יוצרות מתח רב בליכוד.....
תנחומים ליואב שמחי יור העל עם פטירת אימו
תנחומים ליואב שמחי יור העל עם פטירת אימו .
הליכודיאדה בסוף ינואר ב-26-01

שרים חברי כנסת ומאות חברי מרכז מגיעים לליכודיאדה בסוף ינואר ב-26-01במלון קלוב הוטל באילת.

כולם שם נערכים לבחירות מקדימות , דמי לפריימריס.

כנסים גדולים בת''א ובפ''ת

כנסים גדולים בת''א ובפ''ת ,בחג החנוכה חוגגים בליכוד עם שרים וחברי כנסת.

עכשיו נערכים לליכודיאדה ובכנסים מחולקים עיתונים המכינים את הליכודניקים לליכודיאדה.

הכנסים בליכוד

אמש התקיים כנס הסברה של השר גלעד ארדן בכפר המכבייה, לארטע הגיעו לערך כ-650 איש פעילי ליכוד.

ביום ראשון בערב התקיים טקס הדלקת נר חנוכה כל השר ישראל כץ וחברי כנסת נוספים בהוד השרון , בכנס שאורגן ע''י יגאל הררי חבר מועצת העיר בהוד השרון , בהנחיית אבי הררי ראש המועצה אבן יהודה ובחסות האתר הכל פוליטיקה.

בערב השתתפו החכים נורית קורן , אורן חזן והמועמדים השונים , רו''ח שמעון שראל מחיפה , עו''ד משה הרשקוביץ מרעננה ועוד.

ביום שלישי ייערך הכנס הגדול במודיעין בהשתתפות השרה מירי רגב ויו''ר השלטון המקומי וראש העיר מודיעין חיים ביבס.

20-12-16 הודעת אבל

הודעת אבל - בצער וביגון רב אנו מודיעים על פטירתה של  אוריה שבירו ז''ל רעיית ראש העיר אריאל .

שבעה בבית המשפחה רחוב ההרדוף 7 אריאל

ליכודיאדה באילת בחודש ינואר

ליכודיאדה באילת בחודש ינואר ב-26-01-17  , מעין פריימריס בליכוד.

 המגזין הכל פוליטיקה יוצא במהדורה מיוחדת לחנוכה ויופץ גם בליכודיאדה וגם בכנס בטבריה. ב- 12-01-17

חג אורים שמח

בליכוד מדליקים נרות חנוכה !השר ארדן, השרה רגב , יור הכנסת עורכים בחג הדלקת נר,המרכזי הוא במודיעין עם חיים ביבס ראש העיר מודיעין.

30-11 כנס חנוכה גדול בהוד השרון
כנס חנוכה גדול בהוד השרון ביום ראשון 25-12-16 בשעה  19:30ביוזמתו של חבר מועצת העיר יגאל הררי בהנחיית אבי הררי מנכ''ל פורום מחל וראש המועצה באבן יהודה , הארוע בחסות האתר הכל פוליטיקה. הציבור מוזמן
ארכיון חדשות

חיפוש

הרשם לניוזלטר

סקר

האם שר התחבורה והמודיעיין ראוי להיות ראש ממשלה?
 כן
 לא
 יתכן
 לא החלטתי
פליטים אין, מסתננים אאוט

פליטים אין, מסתננים אאוט

במאבק הקיומי לבלימת צונאמי המסתננים המוסלמים, עלינו להחזיר את מהגרי עבודה

לארצות המוסלמיות, ואת הפליטים לקלוט

בכל חלקי המדינה – גם בסביון וברמת אביב, בכפר שמריהו ובקיסריה

מאת תא"ל (מיל') ח"כ מירי רגב, ליכוד

       ראש הממשלה בנימין נתניהו נקט השבוע במהלך רב משמעות, במאבק המתבקש כנגד ההסתננות המאיימת מאפריקה, שהגיעה באחרונה למימדים של איום חמור על צביונה ודמותה של המדינה. יפה עשתה הממשלה כשהחליטה מה שהחליטה, לקידום המאמץ הלאומי למגר את התופעה, שרבות ממדינות העולם המערבי סובלות ממנה ונלחמות בה, אף שיש בהחלטה מהלך שהוא מאוחר מדי ומעט מדי.

מאוחר מדי, משום שעד שנתקבלה ההחלטה להיאבק בנחישות בהסתננות, כבר הספיקה לחדור ארצה, לפי הנתונים שהוצגו בממשלה, כמות מדהימה ובלתי נסבלת של עבריינים - כ-60,000 גונבי גבול, אשר ברגל גסה רמסו את ריבונותה של המדינה ומטשטשים את צביונה היהודי. ומעט מדי, משום שלא נבחנו בממשלה פתרונות לטיפול בכל אותם 60,000 המסתננים המוסלמים, שכבר יושבים בתוכנו, ובעצם נוכחותם מפירים את האיזון העדין שבין היהודים למוסלמים במדינה.

אני סבורה שקיים פתרון ובהחלט לא מאוחר להוציאו אל הפועל. והפתרון הוא ביצירת אבחנה ברורה, על פי אמות מידה מיקצועיות ובהתאם לאמנות הבינלאומיות, בין שתי הקהילות המרכיבות את ציבור המסתננים – הפליטים מזה, המהווים אחוז זעיר בקרב אוכלוסיית המסתננים, ומחפשי העבודה מזה, שהם רוב רובם של השוהים הבלתי חוקים מאפריקה.

את מבקשי העבודה, שאינם בגדר פליטים, עלינו להחזיר למקומותיהם. הממשלה אמנם שקלה לסייע להם במימון הוצאות שובם לארצות מולדתם, אולם לדעתי אין בכך כל צורך, ויש בידינו אמצעים אחרים לתיקון המעוות ולהחזרת מהגרי העבודה לארצותיהם. ככלות הכל, אף מדינה לא תסכים שהמוני זרים ינהרו לתחומיה ויגזלו פרנסתם של תושביה. ובמקרה שנתקשה להחזירם דווקא למקומותיהם, נוכל למצוא מדינות מוסלמיות מבין 48 המדינות האיסלמיות בעולם, שייאותו לקבלם תמורת תשלום נאות של כסף או שווה כסף. אין ספק שתימצאנה כמה כאלה.

דרך אגב, באף ספר חוקים לא מצאתי כתוב שעבריין המבצע עבירה אמור לקבל מימון מקרבנו על מנת שישתקם. להיפך, אם מישהו צריך לשלם, קנסות למשל, הרי אלה הם המסתננים דורשי העבודה. אנחנו, בוודאי לא.

ואילו עם הפליטים, לאחר שייבדק וייקבע מעמדם כפליטים על פי האמנות והנוהג הבינלאומיים, יש לנקוט בדרך אחרת: לנהוג בהם בכבוד הראוי ולאפשר להם להתיישב בקירבנו, עד יעבור זעם ועד שתחלוף הסכנה המרחפת מעל לראשיהם בארצות מולדתם.

ומה עד אז? גם לקח יש פתרון פשוט משחושבים. אסור בשום אופן לשקמם רק על חשבון הפריפריה (אילת, ערד, דרום תל אביב וכד'), ותוך כדי הורדת איכות החיים של דיירי השכונות שבהם מתרכזים הפליטים.

יש בהחלט לבצע חלוקה צודקת של נטל הפליטים בין כל האוכלוסיה וכל חלקי הארץ. לשלוח למשל קבוצות של פליטים למגורים בסביון וברמת אביב, בכפר שמריהו ובקיסריה. יש לעשות זאת באופן שיוויוני, ולאפשר גם לאלה שרוממות חובת הצלת הפליטים בגרונם, בתנאי שיתגוררו באילת ובערד ובדרום תל אביב, לתרום את חלקם ההוגן במעמסה זו.

רק כאשר ישתקעו הפליטים האפריקנים בשכונות המסוגלות להבטיח להן קליטה רכה, הרבה יותר מאשר שכונות העוני, ורק כאשר נעצור את צונאמי המסתננים ונחזיר לארצותיהם את מהגרי העבודה המציפים אותנו, נוכל להבטיח לעצמנו שמדינת ישראל, חזון הדורות של העם היהודי, לא תיהפך למדינה המוסלמית ה-49 בעולם.

-סוף-


חוץ ובטחון » מאמרים פריטים: 1

 

 

 

 

 

 

לפניות למערכת הכל פוליטיקה

Simply-Smart.com