28/06/2017

עמוד הבית |  חדשות | כתוב לנו | הרשמה לניוזלטר | הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים |

לוגו
 

מבזקים

יועץ שר חדש ונמרץ לשר איוב קרא

יועץ שר חדש ונמרץ  לשר איוב קרא  עדי לסקר, ביתרי בנשמה.

אפשר עכשיו לראות את העשייה הגדולה של השר הנמרץ.

בהצלחה לעדי ולאיוב !

מתח בליכוד
החקירות של ראש הממשלה נתניהו יוצרות מתח רב בליכוד.....
תנחומים ליואב שמחי יור העל עם פטירת אימו
תנחומים ליואב שמחי יור העל עם פטירת אימו .
הליכודיאדה בסוף ינואר ב-26-01

שרים חברי כנסת ומאות חברי מרכז מגיעים לליכודיאדה בסוף ינואר ב-26-01במלון קלוב הוטל באילת.

כולם שם נערכים לבחירות מקדימות , דמי לפריימריס.

כנסים גדולים בת''א ובפ''ת

כנסים גדולים בת''א ובפ''ת ,בחג החנוכה חוגגים בליכוד עם שרים וחברי כנסת.

עכשיו נערכים לליכודיאדה ובכנסים מחולקים עיתונים המכינים את הליכודניקים לליכודיאדה.

הכנסים בליכוד

אמש התקיים כנס הסברה של השר גלעד ארדן בכפר המכבייה, לארטע הגיעו לערך כ-650 איש פעילי ליכוד.

ביום ראשון בערב התקיים טקס הדלקת נר חנוכה כל השר ישראל כץ וחברי כנסת נוספים בהוד השרון , בכנס שאורגן ע''י יגאל הררי חבר מועצת העיר בהוד השרון , בהנחיית אבי הררי ראש המועצה אבן יהודה ובחסות האתר הכל פוליטיקה.

בערב השתתפו החכים נורית קורן , אורן חזן והמועמדים השונים , רו''ח שמעון שראל מחיפה , עו''ד משה הרשקוביץ מרעננה ועוד.

ביום שלישי ייערך הכנס הגדול במודיעין בהשתתפות השרה מירי רגב ויו''ר השלטון המקומי וראש העיר מודיעין חיים ביבס.

20-12-16 הודעת אבל

הודעת אבל - בצער וביגון רב אנו מודיעים על פטירתה של  אוריה שבירו ז''ל רעיית ראש העיר אריאל .

שבעה בבית המשפחה רחוב ההרדוף 7 אריאל

ליכודיאדה באילת בחודש ינואר

ליכודיאדה באילת בחודש ינואר ב-26-01-17  , מעין פריימריס בליכוד.

 המגזין הכל פוליטיקה יוצא במהדורה מיוחדת לחנוכה ויופץ גם בליכודיאדה וגם בכנס בטבריה. ב- 12-01-17

חג אורים שמח

בליכוד מדליקים נרות חנוכה !השר ארדן, השרה רגב , יור הכנסת עורכים בחג הדלקת נר,המרכזי הוא במודיעין עם חיים ביבס ראש העיר מודיעין.

30-11 כנס חנוכה גדול בהוד השרון
כנס חנוכה גדול בהוד השרון ביום ראשון 25-12-16 בשעה  19:30ביוזמתו של חבר מועצת העיר יגאל הררי בהנחיית אבי הררי מנכ''ל פורום מחל וראש המועצה באבן יהודה , הארוע בחסות האתר הכל פוליטיקה. הציבור מוזמן
ארכיון חדשות

חיפוש

הרשם לניוזלטר

סקר

האם שר התחבורה והמודיעיין ראוי להיות ראש ממשלה?
 כן
 לא
 יתכן
 לא החלטתי
הכל בגלל "פצמ"ר" קטן
הכל בגלל "פצמ"ר" קטן הפסקת אש הומניטארית לפרשנים. מאת יגנה יחזקאל אם בשילוח הפצ"מר הראשון הינו מגיבים בעוצמה, יתכן ולא הינו מגיעים למצב של אלפי פצמרי"ם,רקטות, גראדים מכל טוב עזה רק תבחר סופגים תושבי הדרום, במחירי מבצע של סוף עונה כאילו היינו ספוג לניסוי כלים ( כלי מלחמה).

עבירות תעבורה – הצורך בייעוץ משפטי

עבירות תעבורה – הצורך בייעוץ משפטי מאת "שומרון את קורקוס" - משרד עורכי דין

עבירות תעבורה – הצורך בייעוץ משפטי מאת "שומרון את קורקוס" משרד עורכי דין.


נתניהו הוא איש גדול

ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא נאום מבריק , נאום אולי הטוב ביותר ששמעתי מפי ראש ממשלת ישראל בכל הזמנים.

אחרי המתקפה התקשורתית של ההאיתולה מאיראן , בא הצליח במידה מסויימת להתל בכל העולם , בא ראש ממשלת ישראל ובקומה זקופה עמד וייצג את ישראל מול פני כל העולם בגאווה ישראלית מרשימה ביותר.

מאת - איתן כהן , יו''ר פורום מ.ח.ל

לכתבה במלואה.


אפלייה חמורה בין יהודים לערבים

אפלייה חמורה בין יהודים לערבים

 

מאת: זאב בן-יוסף

 

ח"כ אחמד טיבי צודק בהחלט כשהוא טוען שיש אפלייה קשה וחמורה בין יהודים לבין ערבים במדינת ישראל.

כי אם יהודי היה אומר על ערבים את מה שח"כ טיבי אמר על יהודים, היהודי היה נכלא מייד בעוון הסתה חמורה והיה מוטל לכלא לתקופה ארוכה.

אצל טיבי - נאום השהידים שלו עבר ללא שום ציוץ. בשקט. הכול כרגיל. הכול מותר.

מותר רק לערבים, כמובן. לא ליהודים.

http://www.youtube-nocookie.com/embed/07Hvd1Z4_TY?rel=0


אלקין עושה ביס לכולם

ממשלה חדשה

כל השרים: כך תיראה ממשלת נתניהו השלישית

בנימין נתניהו ישביע היום את ממשלתו השלישי בכנסת, שבה יהיו שמונה שרים פחות מהממשלה שהקים ב-2009. עדיין לא ברור באילו תפקידים יכהנו סילבן שלום ויובל שטייניץ. לקראת השבעת הממשלה הכירו את 22 השרים בממשלה ה-33 של מדינת ישראל


מהי פלשתינה?

מהי פלשתינה?
שגריר (בדימוס) יורם אטינגר, "במחשבה שנייה: יוזמה ישראל-ארה"ב"
 

בניגוד לתובנה המקובלת, המונח "פלשתינה" התייחס – מתקופת התנ"ך עד 1948 – לעם, היסטוריה וגיאוגרפיה יהודיים, לשאיפות הלאומיות היהודיות ולבית הלאומי היהודי.

ב-135 לספירה ניסה הקיסר הרומי אדרינוס לחסל את הלאומיות היהודית, לעקור את הזיקה היהודית לארץ ישראל ולמחוק את השם "יהודה" מהזיכרון האנושי ע"י החלפתו ב"פלשתינה", כפי שניסה למחוק את "ירושלים" ע"י השם "אאליה קפיטולינה".

מ-1948, ובמיוחד מ-1967, הפך המונח "פלשתינה" למכשיר במערכה לדה-לגיטימציה של המדינה היהודית. באפריל 1950 שינתה ירדן את שמם של "יהודה ושומרון" ל"גדה המערבית" – ולא ל"פלשתינה" - כדי לקדם את הכיבוש הירדני ולהעלים את הקשר היהודי לערש ההיסטוריה היהודית. עד 1950 היו "יהודה ושומרון" השמות המקובלים של האזור.

מקור השם "פלשתינה" הוא "פלשת" ו"פלשתים" שמוצאם באיים האגאיים ופניקיה – ולא בחצי האי ערב - והיגרו לארץ ישראל במאה ה-12 לפנה"ס. "פלשתינה" מוזכרת בכתביו של ההיסטוריון היווני הרודוטוס מהמאה ה-5 לפנה"ס.

לפי פרופ' ברנרד לואיס, זקן ובכיר המזרחנים (International History Review, ינואר 1980), הניסיון הראשון להעניק שם לאתר הידוע כ"פלשתינה" היה בתקופת התנ"ך. האימפריה הרומית ניסתה לקעקע את השאיפות הלאומיות היהודיות וסיפחה את פלשתינה לפרובינציה הסורית. בשנת 400 לספירה חולקה פלשתינה ל"פלשתינה פרימה" – שבירתה קיסריה – ול"פלשתינה סקונדה" – שבירתה בית שאן. ירושלים נועדה לקמילה. לדברי לואיס, הכיבוש הערבי במאה ה-7 האיץ את הזנחת ירושלים והעלה את קרנן של רמלה, לוד וטבריה. פרופ' לואיס כתב: "פילסטין (פלשתינה) ואורדון(ירדן) הפכו לאזורי משנה בסוריה הגדולה.... פלשתינה נבלעה תחת שלטון הרומים, הבזנטים והמוסלמים. היא צצה מחדש תחת שלטון הצלבנים – ממלכת ירושלים.... תחת שלטון ממשיכיו של סלאח א-דין, במיוחד בתקופת הממלוקים, האזור עבר תהפוכות טריטוריאליות,,,, בירתו הייתה דמשק.... העותומנים (מ-1516) קבעו את מקור הסמכות בדמשק.... המונח "פלשתינה" – שהפכה לתת-אזור - לא היה בשימוש המוסלמים.... השלטון הבריטי – מ-1917 – חידש את השימוש ב"פלשתינה"...שכלל את שתי גדות הירדן.... ב-29 לנובמבר 1947 אימצה עצרת האו"ם החלטה [בלתי-מחייבת] לחלוקת פלשתינה ל-3 חלקים: מדינה יהודית, מדינה ערבית ואזור בינלאומי.... [הערבים] התנגדו להחלטה ויצאו למלחמה למניעת יישומה.... היחידה הטריטוריאלית "פלשתינה" שהוקמה ע"י בריטניה נמוגה עם סיום המנדט הבריטי."

ארץ ישראל ("פלשתינה") היא ליבת ההיסטוריה, הדת, הלאום, התרבות והשפה היהודיים. ל"פלשתינה" תפקיד זניח בהיסטוריה הערבית/מוסלמית. לכן, בין היתר, ייעדה הצהרת שה"ח הבריטי בלפור, ב-1917, את פלשתינה – משני צידי הירדן – למדינה יהודית. ב-1922 אימץ חבר הלאומים את ההחלטה, אך צמצם אותה לצד המערבי של הירדן בחסות המנדט הבריטי. סעיף 80 של מסמך הקמת האו"ם – המאשרר החלטות של חבר הלאומים – כולל את המנדט הבריטי על פלשתינה שהועיד את האזור למדינה יהודית. תוקפו של הסעיף שריר וקיים.

מאות כפרים וערים ביו"ש נושאים שמות תנ"כיים – בעגה ערבית – ושופכים אור על ארץ ישראל בכלל, ויו"ש במיוחד, כערש ההיסטוריה היהודית. לדוגמא, בית לחם, חברון, א-דורא (אדוריים), א-רם (הרמה), ענתא (ענתות), בתיר (ביתר), בית חור (בית חורון), ביתין (בית אל), מוכמס (מכמש), סיילון (שילה), תקוע (תקוע), בורקן (ברקן), ועוד. ההתייחסות לנוכחות היהודית ביו"ש כ"כיבוש" מעוותת את המציאות ההיסטורית, המשפטית והמוסרית של האזור.


פנים חדשות בממשלת נתניהו

מאת - איתן כהן

כל יום בימים האחרונים מאז המפולת של הליכוד בבחירות , או ההצלחה החלקית של נתניהו , אנחנו שומעים רבים שאומרים לנו מי אשם בכשלון , אז להבדיל מנהיגה נכונה שלא צריך לשאול מי אשם בתאונה , אלא איך אפשר היה למנוע אותה ! הליכוד ניכשל הפעם , אך עדיין לא כשלון טוטאלי כי הליכוד נישאר עם נתניהו להנהיג את המדינה מעמדת ראש הממשלה. אולם ברור לכולם כי איבוד המנדטים קרה בגלל תקלות שקרו באסטרטגיה, בהסברה, בארגון וביום הבחירות .

למאמר המלא<< .


טור לקמפיין
 •  

 • משרד השיכון בידינו
  בלי קשר לרב עובדיה יוסף שהוא צדיק וגדול הליכוד צריך להחזיק בתיק השיכון ולעשות שם מהפכה בתחום השיכון והדיור הציבורי
  הדבר הראשון שיש לעשות שם זה להוזיל את מחיר הקרקעות לזוגות צעירים לתת להם אפשרות לרכוש דירה במחיר  סביר , 3 חדרים ב 601000 ש''ח וארבעה חדרים ב 800000 ש''ח כמו ששרון עשה בשנות ה-90 שהגיעו לארץ מיליון עולים , אז היום לא מדובר במיליון עולים, אבל מדובר בחצי מיליון ישראלים זוגות צעירים , זו גם ציונות להשקיע בצעירים ישראלים שישארו בארץ, שילמדו, ישקיעו ויעבדו כאן - זו הציונות לשמה , הגדלת הצמיחה , הקטנת האבטלה והישארות הצעיאים בארץ!
  אני אומר זאתמתוךניסיון חלאחר שכיהנתי 4 שנים כיועץ לשר השכון דאז אריק שרון , ממש בתקופת העלייה הגדולה וגם הבנייה הגדולה.

  תגובה ישראלית הולמת להצבעה באו"ם

  תגובה ישראלית הולמת להצבעה באו"ם
  שגריר (בדימוס) יורם אטינגר, "במחשבה שנייה: יוזמה ישראל-ארה"ב"

  הבהלה מהביקורת והאיומים הבינלאומיים המוטחים בישראל, עקב ההחלטה להקים 3,000 יחידות דיור בירושלים וביו"ש, והקריאה לסגת מההחלטה ולפייס את מבקרינו בעולם, מבטאים אי-הבנת ההתנהלות הבינלאומית והמזרח תיכונית כלפי ישראל.


  מוסף פוליטי ראשי » מאמר מערכת עמודים: [1] 2 3 4 5 6 (פריטים: 55)

   

   

   

   

   

   

  לפניות למערכת הכל פוליטיקה

  Simply-Smart.com