16/08/2017

עמוד הבית |  חדשות | כתוב לנו | הרשמה לניוזלטר | הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים |

לוגו
 

מבזקים

יועץ שר חדש ונמרץ לשר איוב קרא

יועץ שר חדש ונמרץ  לשר איוב קרא  עדי לסקר, ביתרי בנשמה.

אפשר עכשיו לראות את העשייה הגדולה של השר הנמרץ.

בהצלחה לעדי ולאיוב !

מתח בליכוד
החקירות של ראש הממשלה נתניהו יוצרות מתח רב בליכוד.....
תנחומים ליואב שמחי יור העל עם פטירת אימו
תנחומים ליואב שמחי יור העל עם פטירת אימו .
הליכודיאדה בסוף ינואר ב-26-01

שרים חברי כנסת ומאות חברי מרכז מגיעים לליכודיאדה בסוף ינואר ב-26-01במלון קלוב הוטל באילת.

כולם שם נערכים לבחירות מקדימות , דמי לפריימריס.

כנסים גדולים בת''א ובפ''ת

כנסים גדולים בת''א ובפ''ת ,בחג החנוכה חוגגים בליכוד עם שרים וחברי כנסת.

עכשיו נערכים לליכודיאדה ובכנסים מחולקים עיתונים המכינים את הליכודניקים לליכודיאדה.

הכנסים בליכוד

אמש התקיים כנס הסברה של השר גלעד ארדן בכפר המכבייה, לארטע הגיעו לערך כ-650 איש פעילי ליכוד.

ביום ראשון בערב התקיים טקס הדלקת נר חנוכה כל השר ישראל כץ וחברי כנסת נוספים בהוד השרון , בכנס שאורגן ע''י יגאל הררי חבר מועצת העיר בהוד השרון , בהנחיית אבי הררי ראש המועצה אבן יהודה ובחסות האתר הכל פוליטיקה.

בערב השתתפו החכים נורית קורן , אורן חזן והמועמדים השונים , רו''ח שמעון שראל מחיפה , עו''ד משה הרשקוביץ מרעננה ועוד.

ביום שלישי ייערך הכנס הגדול במודיעין בהשתתפות השרה מירי רגב ויו''ר השלטון המקומי וראש העיר מודיעין חיים ביבס.

20-12-16 הודעת אבל

הודעת אבל - בצער וביגון רב אנו מודיעים על פטירתה של  אוריה שבירו ז''ל רעיית ראש העיר אריאל .

שבעה בבית המשפחה רחוב ההרדוף 7 אריאל

ליכודיאדה באילת בחודש ינואר

ליכודיאדה באילת בחודש ינואר ב-26-01-17  , מעין פריימריס בליכוד.

 המגזין הכל פוליטיקה יוצא במהדורה מיוחדת לחנוכה ויופץ גם בליכודיאדה וגם בכנס בטבריה. ב- 12-01-17

חג אורים שמח

בליכוד מדליקים נרות חנוכה !השר ארדן, השרה רגב , יור הכנסת עורכים בחג הדלקת נר,המרכזי הוא במודיעין עם חיים ביבס ראש העיר מודיעין.

30-11 כנס חנוכה גדול בהוד השרון
כנס חנוכה גדול בהוד השרון ביום ראשון 25-12-16 בשעה  19:30ביוזמתו של חבר מועצת העיר יגאל הררי בהנחיית אבי הררי מנכ''ל פורום מחל וראש המועצה באבן יהודה , הארוע בחסות האתר הכל פוליטיקה. הציבור מוזמן
ארכיון חדשות

חיפוש

הרשם לניוזלטר

סקר

האם שר התחבורה והמודיעיין ראוי להיות ראש ממשלה?
 כן
 לא
 יתכן
 לא החלטתי
תגלית צעירה

תגלית צעירה

התגלית הצעירה

דביר זיו מנוער הליכוד, הצטרף לתנועת הליכוד במטרה לפעול למען עתיד התנועה והמדינה. 

לפני זמן מה הוא פרסם בעמוד הפייסבוק שלו את חלומו הגדול: להיות חבר כנסת ולשרת את המדינה שלנו בכל צורה שהיא. דביר טוען, כי  מאז שהצטרף לפעילות הפוליטית שלו בליכוד הוא למעשה התחיל את המירוץ שלו בפוליטיקה. ויש כבר הצלחות. למרות גילו הצעיר דביר משקיע את מרצו בפעילות נגד אלימות ברשתות החברתיות. לדבריו, פעילויות מסוג זה ואחרות רבות מעניקות לו הרגשה שהוא פועל למען המדינה הזאת.

 

הסיפור שלו התחיל הרבה לפני, כאשר שלוש שנים קודם לכן בזמן לימודיו בבית ספר זכה ליחס מזלזל מצד המורים שלו, שלא האמינו בו. כך למשל, היה נוהג לצייר את דגל ישראל על גבי המחברות שלו והמורים היו אומרים לו שהוא מבזה את עצמו. הלה היה כותב לעצמו שיש לו חלום לפגוש את ראש הממשלה בנימין נתניהו שמשמש עבורו כמורה לדרך. אותם מורים אשר שמעו על כך, הטיחו בו בזלזול: "נראה לך ראש ממשלה ירצה לפגוש תלמיד מזלזל כמוך"?! וזו כמובן דוגמא קטנה ממה שעבר בבית הספר לצד המורים הללו. לימים דביר אכן פגש את ראש הממשלה ואף יותר מפעם אחת...

 

דביר טוען שאותן חוויות השאירו לו צלקת שתלווה אותו כל חייו. וועדת השמה מטעם משרד החינוך הפנימו במהלך השנה שהרמה הלימודית אינה מתאימה לדביר, שכן הוא בעל לקויות למידה, אולם שנה שלמה הוא ישב בכיתה ולא למד. בסוף השנה הוא עזב ומאז התחיל לפעול במרץ בפוליטיקה. "הצבתי לעצמי משהו ואמרתי שאני הולך להשקיע את כל כולי בפוליטיקה. נולדתי לאהוב את הארץ שלנו כול כך, נולדתי לאהוב את העם שלנו, נולדתי לאהוב את העם הזה, וזה מה שמעסיק אותי רוב הזמן". 

 

דביר מוסיף ואומר שלפעמים הוא כותב פוסטים כנגד השמאל הקיצוני וביניהם שוברים שתיקה, הוא מקבל המון תגובות נזעמות מגולשים. לדבריו, כל פגיעה בצבא שלנו פוגעת בו. כאשר הוא מזהה אנשים שפועלים נגד המדינה זה פוגע בו. "מה אני אמור לעשות?? מדבר כאן ילד בגיל 16 ואני אומר לכם אין דבר יותר חשוב בשבילי מאשר מדינת ישראל".

 

גם בנוגע לאלאור אזריה יש לו מה לומר. לדבריו, "חייל אשר נשלח להגן על עם ישראל בשדה האויב, קודם כל המחויבות שלנו היא לבוא ולהגן עליו. שלחנו את אלאור למקום שיש שם סכנה ממשית, וברגע האמת פשוט המדינה הפקירה אותו וזרקה אותו. מי אנחנו שנפתח את הפה נגד הלוחמים שלנו? אני רוצה להזכיר לכם שהוא נשלח לקרבי כי הוא כול כך אוהב את המדינה שלנו". דביר אף זכה לפגוש את משפחת אזריה מספר פעמים. "משפחה מהממת וחמה שאני כול כך אוהב. משפחה שמגיע לה את הטוב ביותר. אנחנו במאבק צודק למען שחרורו של אלאור הביתה. וכן אני תומך גדול של המשפחה ושל אלאור".

 

לסיום, דביר מגלה אופטימיות רבה ועל אף גילו הצעיר וכי העתיד עוד רחוק, הוא לא הולך לעצור לשנייה בפעילות שלו. ומייחל לשרת את המדינה שלנו בעתיד בתנועת הליכוד!

אין תגובות

 

 

 

 

 

 

לפניות למערכת הכל פוליטיקה

Simply-Smart.com